k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Obserwuj nas

Search

Pozwól nam
być częścią Twojej przestrzeni

Od niemal 20 lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości meble, które dopełniają wnętrza, tworząc idealne przestrzenie. Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego nieustannie szukamy rozwiązań, które sprawią, że nasze produkty będą jeszcze lepsze. Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz różnorodny asortyment, spełniający nawet najbardziej szalone wizje Twojego wnętrza, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Poznaj nas lepiej

+ - Jak to się zaczęło?
Ponad 20 lat temu wraz z rodziną stwierdziliśmy, że otworzymy wspólny biznes. Z racji, że interesujemy się architekturą postanowiliśmy dostarczać na rynek meble, które wypełnią każdy rodzaj wnętrza i będą pasować do każdego stylu.
+ - Czym się zajmujemy?
Zajmujemy się dostarczaniem szerokiej gamy różnorakich mebli, które są oryginalne i niezwykle funkcjonalne. Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Stąd też ogromna różnorodność produktów w naszej ofercie.
+ - Czym się kierujemy?
W pracy kierujemy się innowacyjnością, nie boimy się tworzyć niebanalne rozwiązania, śmiałość i pasja to nasze drugie imię, a prawda, zaufanie i otwartość to coś, co da Wam nasza firma.
+ - Dla kogo tworzymy?
Wiemy jak różnorodny jest świat, dlatego naszym celem jest zaspokojenie nawet najbardziej wymagających klientów. Wychodzimy przed szereg, łamiąc odgórnie przyjęte schematy. U nas znajdziesz meble dostosowane do Twojego stylu, upodobań oraz portfela.

Chcesz uatrakcyjnić swoje wnętrze? Bądźmy w stałym kontakcie!

You don't have permission to register
X

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!